SIK SORULAN SORULAR

Girişimci Fabrikası Nedir?

Bu fabrikayı kurmamızın amacı bilinçli girişimciler yetiştirmek ve girişimcileri başarı yolculuğunda sonuna kadar desteklemek.

Bu Fabrikada Neler Üretiliyor?

Zihin açan eğitimler, dijital çalışmalar, online hizmetler, projeler.

Girişimci Fabrikasında İhtiyacım Olan Bir Şeyi Nasıl Ürettirebilirim?

Girişimci Fabrikası üretim sayfasından dilediğiniz ürün veya hizmeti seçebilir, gerekli bilgileri ileterek veya iletişim kurarak üretim yaptırabilirsiniz.

Girişimci Fabrikasında Üretici Nasıl Olabilirim?

Girişimci Fabrikasında sunulan ürün ve hizmetleri bende üretebilirim veya farklı alanlarda üretmiş olduğunuz ürün veya hizmetlerim var diyorsanız ilgili birimle lütfen iletişim kurunuz. Sizinle en doğru bilgiyi en kısa sürede paylaşacak ve ekibimizde olmanız üretime hemen başlamanız için gerekeni yapacaklardır.

Fabrikanız Nerede?

Girişimci Fabrikası online çalışan yani dijital bir fabrikadır, dolayısıyla dünyanın her yerinde üretim yapabilme kapasitesine sahibiz.

Anahtar Teslim Projem Var Nasıl Satabilirim?

7’den 77’ye hazır olan bir projeniz varsa ve bunu satmak istiyorsanız proje satış sorumlumuz ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Online başvuru formunu doldurup gerekli geri dönüş ve onay sağlandıktan sonra projeniz satış sayfasında yer alacaktır.

Nasıl Sponsor Olabilirim?

Girişimci Fabrikası projemizin destekçilerinden olmak istiyorsanız iletişim sayfamızda ki bilgiler üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Nasıl İletişim Kurabilirim?

İletişim sayfamızda gerekli bilgiler yer almakta 🙂

Comments are closed.