Girişimci Fabrikası’ndan Girişimcilere Yeni Bir Destek Platformu!

Girişimci Fabrikası olarak Girişimcileri ve Projelerini desteklemek adına yeni bir uygulama başlatıyoruz.

Girişimci Fabrikası, kâr amacı gütmeyen -eğitim merkezli- bir sosyal sorumluluk projesidir. Girişimcilere, bilinçlilik ve farkındalık kazandırmak misyon ve vizyonu ile onlarca şehir ve üniversitede seminerler düzenlemektedir. Eğitimle birlikte girişimcilik çatısı altında iş ve kazanç fırsatları sunmaktadır. Bu hizmetleri sunma süreci içerisinde çok fazla sayıda proje destek başvuruları aldık. Özellikle web sitemiz üzerinden her gün üç beş adet proje üretilmesi veya geliştirilmesi açısından destek talep başvuruları alıyoruz. Bu kadar başvuruya duyarsız kalmak istemiyor ve şimdi hizmetlerimizin arasına bir yenisini daha ekliyoruz: Girişimci ve Proje Destekleme Platformu ( GiPDeP ) Sizleri GiPDep hakkında kısaca bilgilendirelim.

Girişimci Fabrikası Olarak GiPDeP Çatısı Altında Hangi Destekleri Sunuyoruz Olacağız?
Yukarıda bahsetmiş olduğumuz eğitim ve iş/kazanç fırsatları haricinde Girişimcileri maddi yönden de destekliyor olacağız. Girişimcilerin başarılı olabilmesi için eğitim desteği kadar bu desteğe de ihtiyacı olduklarını biliyoruz. Bu farkındalık ile iki farklı kulvarda değerlendirme yaparak destek sağlayacağız:
1. Maddi durumu yetersiz olan Girişimcilere, bulundukları durum değerlendirmesi sonucunda 3 aylık, 6 aylık veya 12 aylık periyotlarda sunulmak üzere burs desteği sağlamak.
2. Proje oluşturmak veya var olan projesini geliştirmek isteyen Girişimciler için, belirli analiz ve değerlendirmeler sonucunda ihtiyacı olan maddi desteği sağlamak.

Bu Desteklerin Kaynağını Nasıl Oluşturacağız?
Girişimcilere sağlayacağımız desteklerin maddi kaynağını ürün veya hizmet satışı gerçekleştirerek elde edeceğiz. Özel bir platform üzerinden satışa açılacak olan ürün ve hizmetlerden elde edilen kârın %30’unu Girişimci Fabrikası projemizde, %70’ini ise -Girişimci ve Proje Destekleme Platformunda- kullanacağız.

Bu Desteklerden Kimler Faydalanabilir?
Girişimci ruhu olan herkes başvuru yapabilir.

Başvurular İçin Aranan Kriterler Nelerdir?

Girişimci desteğimizde aranan kriterler;
• GF eğitimlerine katılmış olması
• Eğitime açık ve kitap okumayı seviyor olması
• Koçlarımızdan geçerli not alabilmesi

Proje desteğimizde aranan kriterler;
• Projenin telif hakkı alınabilir olması
• Projenin bilgi, ürün veya hizmet üretimine dayalı bir proje olması
• Yeni nesil proje olması
• Bir sorunun mutlak çözümü olan proje olması
• Kolay, anlaşılabilir ve etkili sonuç alınabilir proje olması

Şimdi sizlerde GiPDeP ile tanışabilir, yerinizi alabilirsiniz.

Zihin Açan Fabrika / Girişimci Fabrikası
WhatsApp:
0850 302 55 85
Mail: bilgi@girisimcifabrikasi.com

Bir Cevap Yazın